za 23 nov.
08:30
GVV Eilermark JO8‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 8 competitie (najaar) - 3e klasse 10
Te spelen

08:30
Avanti W. JO8‑3

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 8 competitie (najaar) - 4e klasse 22
Te spelen

08:30
Quick '20 JO9‑2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 1e klasse 07
Te spelen

08:30
Sp. Glanerbrug JO9‑1

Kleedkamer thuis
2
Kleedkamer gast
9
Veld
1b (Kunst R)
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 4e klasse 17
Te spelen

08:30
Quick '20 JO9‑8

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 5e klasse 14
Te spelen

08:30
Quick '20 JO10‑4

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Onder 10 competitie (najaar) - 2e klasse 09
Te spelen

08:30
Excelsior '31 JO10‑4

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 3-Excelsior'31
Scheidsrechter
Onder 10 competitie (najaar) - 5e klasse 13
Te spelen

08:30
Sparta E. JO11‑4

Kleedkamer thuis
Vo2
Kleedkamer gast
Vo1
Veld
4A
Scheidsrechter
Afgeschermd
Onder 11 competitie (najaar) - 2e klasse 12
Te spelen

08:30
Avanti W. MO11‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Afgeschermd
Meiden Onder 11 competitie (najaar) - 2e klasse 14
Te spelen

08:45
Victoria '28 JO9‑2

Kleedkamer thuis
10L
Kleedkamer gast
04L
Veld
Veld 3b
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 2e klasse 08
Te spelen

09:45
Victoria '28 JO8‑2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 8 competitie (najaar) - 2e klasse 06
Te spelen

09:45
Bon Boys JO9‑3

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 3e klasse 17
Te spelen

09:45
De Esch JO10‑3

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 10 competitie (najaar) - 4e klasse 14
Te spelen

09:45
Rigtersbleek JO11‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
J. Zissler
Onder 11 competitie (najaar) - Hoofdklasse 12
Te spelen

09:45
FC Berghuizen JO12‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Afgeschermd
Onder 12 competitie (najaar) - 1e klasse 03
Te spelen

09:45
Sparta E. JO12‑2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
T. Worsseling
Onder 12 competitie (najaar) - 3e klasse 03
Te spelen

10:00
De Esch JO10‑1

Kleedkamer thuis
5
Kleedkamer gast
1
Veld
Veld 2C
Scheidsrechter
Onder 10 competitie (najaar) - 1e klasse 08
Te spelen

10:00
Sc. Overdinkel JO11‑1G

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 11 competitie (najaar) - 4e klasse 19
Te spelen

10:00
Oldenzaal JO11‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
1.veld 1
Scheidsrechter
Onder 11 competitie (najaar) - 4e klasse 13
Te spelen

10:00
Bon Boys JO12‑1

Kleedkamer thuis
07R
Kleedkamer gast
01R
Veld
Veld 3A (half)
Scheidsrechter
Onder 12 competitie (najaar) - Hoofdklasse 02
Te spelen

11:00
DETO JO13‑1G

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
1- DETO veld 1
Scheidsrechter
M. de Jong
Onder 13 competitie (najaar A-cat) - Hoofdklasse 01
Te spelen

11:00
Vogido MO13‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
D Zwepink
Meiden Onder 13 competitie (najaar) - 2e klasse 8
Te spelen

11:00
Rigtersbleek JO15‑4

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 15 competitie (najaar) - 5e klasse 15
Te spelen

11:00
Achilles '12 MO15‑2

Kleedkamer thuis
06
Kleedkamer gast
05
Veld
KG 1
Scheidsrechter
A12 Leiders zelf fluiten
Meiden Onder 15 competitie (najaar) - 2e klasse 07
Te spelen

11:45
EMOS JO12‑4

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 12 competitie (najaar) - 4e klasse 03
Te spelen

12:15
LSV JO13‑2

Kleedkamer thuis
K4
Kleedkamer gast
K6
Veld
Veld 1 (kunstgras)
Scheidsrechter
Onder 13 competitie (najaar) - 5e klasse 12
Te spelen

12:30
Victoria '28 JO15‑4G

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 15 competitie (najaar) - 4e klasse 11
Te spelen

12:30
Avanti W. JO17‑4

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Afgeschermd
Onder 17 competitie (najaar) - 4e klasse 05
Te spelen

12:30
Reutum JO19‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
F. Smit
Onder 19 competitie (najaar) - 1e klasse 6
Te spelen

13:00
BWO JO15‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
M. Tollenaar
Onder 15 competitie (najaar A-cat) - Hoofdklasse 03
Te spelen

13:00
BWO MO15‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Meiden Onder 15 competitie (najaar) - 1e klasse 06
Te spelen

14:00
Phenix JO19‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Afgeschermd
Onder 19 competitie (najaar) - 4e klasse 05
Te spelen

14:15
Achilles '12 JO15‑2

Kleedkamer thuis
04
Kleedkamer gast
05
Veld
KG 1
Scheidsrechter
R. Baartman
Onder 15 competitie (najaar) - 2e klasse 02
Te spelen

14:15
ST: FC Berghuizen/De Lutte VR 1

Kleedkamer thuis
5
Kleedkamer gast
6
Veld
2
Scheidsrechter
Vrouwen Zaterdag - 5e klasse 03
Te spelen

14:30
SVO Twickel MO17‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
F.G.C Scholten
Meiden Onder 17 competitie (najaar) - 2e klasse 03
Te spelen

14:30
Achilles '12 JO19‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
R.M. Maessen
Onder 19 competitie (najaar A-cat) - Hoofdklasse 03
Te spelen

14:30
Sp. Neede MO19‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
A Fleer
Meiden Onder 19 competitie (najaar) - 1e klasse 01
Te spelen

15:00
Bon Boys JO17‑1

Kleedkamer thuis
08
Kleedkamer gast
02
Veld
Veld 4
Scheidsrechter
G. Hams
Onder 17 competitie (najaar A-cat) - Hoofdklasse 03
Te spelen

16:15
Drienerlo 3

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Mannen Zaterdag reserve - 6e klasse 24
Te spelen

16:30
Oldenzaal 2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
1.veld 1
Scheidsrechter
Mannen Zaterdag reserve - 6e klasse 23
Te spelen
zo 24 nov.
09:30
DSVD 45+1

Kleedkamer thuis
6
Kleedkamer gast
8
Veld
Veld 4
Scheidsrechter
Mannen 45+ Zondag 7x7 - 1e klasse 2
Te spelen

10:45
EMOS 2

Kleedkamer thuis
1
Kleedkamer gast
2
Veld
Veld 1
Scheidsrechter
F. Ucuncu
Mannen Zondag reserve (A-cat) - 3e klasse A
Te spelen

10:45
EFC PW 1885 5

Kleedkamer thuis
3
Kleedkamer gast
7
Veld
Veld 4
Scheidsrechter
M. Remers
Mannen Zondag reserve - 5e klasse 16
Te spelen


Kleedkamer thuis
4
Kleedkamer gast
5
Veld
Veld 2
Scheidsrechter
Mannen Zondag reserve - 5e klasse 15
Te spelen

14:00

Kleedkamer thuis
K1
Kleedkamer gast
K2
Veld
Veld 1 (kunstgras)
Scheidsrechter
R.H.G. Beijen
Mannen Zondag standaard (A-cat) - 3e klasse A
Te spelen
do 28 nov.
19:00
Barbaros 4

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Mannen Zondag reserve - 5e klasse 15
Te spelen
za 30 nov.
08:30
Achilles '12 JO8‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
Veld 1
Scheidsrechter
Onder 8 competitie (najaar) - 2e klasse 06
Te spelen

08:30
BWO JO8‑3

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 8 competitie (najaar) - 4e klasse 21
Te spelen

08:30
Sp. Glanerbrug JO8‑1G

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
2-Sportlust veld 2
Scheidsrechter
Onder 8 competitie (najaar) - 4e klasse 22
Te spelen

08:30
Victoria '28 JO9‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 1e klasse 07
Te spelen

08:30
BWO JO9‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 2e klasse 08
Te spelen

08:30
UD W. JO9‑2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 5e klasse 14
Te spelen

08:30
Sparta E. JO11‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 11 competitie (najaar) - Hoofdklasse 12
Te spelen

08:30
Quick '20 JO11‑4

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 11 competitie (najaar) - 2e klasse 12
Te spelen

08:30
UDI JO11‑2G

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 11 competitie (najaar) - 4e klasse 19
Te spelen

08:45
Avanti W. JO10‑4

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 10 competitie (najaar) - 5e klasse 13
Te spelen

09:00
Rigtersbleek JO9‑3

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 3e klasse 17
Te spelen

09:00
EMOS JO9‑2G

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 4e klasse 17
Te spelen

09:00
Rigtersbleek JO10‑2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 10 competitie (najaar) - 2e klasse 09
Te spelen

09:00
Rigtersbleek JO10‑4G

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 10 competitie (najaar) - 4e klasse 14
Te spelen

09:30
Oranje Nassau JO12‑3

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 3
Scheidsrechter
Onder 12 competitie (najaar) - 4e klasse 03
Te spelen

09:45
Sc. Overdinkel JO9‑2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 9 competitie (najaar) - 5e klasse 14
Te spelen

09:45
FC Eibergen JO10‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 10 competitie (najaar) - 1e klasse 08
Te spelen

09:45
NEO JO11‑5

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Onder 11 competitie (najaar) - 4e klasse 13
Te spelen

09:45
Quick '20 JO12‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Onder 12 competitie (najaar) - Hoofdklasse 02
Te spelen

09:45
Quick '20 JO12‑2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Onder 12 competitie (najaar) - 1e klasse 03
Te spelen

09:45
ATC '65 JO12‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 12 competitie (najaar) - 3e klasse 03
Te spelen

10:15
EMOS MO11‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Meiden Onder 11 competitie (najaar) - 2e klasse 14
Te spelen

11:00
De Tubanters 1897 JO13‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
MEVR. H.M. Grondman
Onder 13 competitie (najaar A-cat) - Hoofdklasse 01
Te spelen

11:00
Avanti W. MO13‑2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Meiden Onder 13 competitie (najaar) - 2e klasse 8
Te spelen

11:00
EMOS MO15‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Meiden Onder 15 competitie (najaar) - 2e klasse 07
Te spelen

11:15
SV De Lutte JO13‑2G

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 13 competitie (najaar) - 5e klasse 12
Te spelen

11:30
Bon Boys JO15‑5

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
4-veld 4
Scheidsrechter
Onder 15 competitie (najaar) - 5e klasse 15
Te spelen

11:30
EMOS MO17‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 3
Scheidsrechter
Meiden Onder 17 competitie (najaar) - 2e klasse 03
Te spelen

12:00
EFC PW 1885 2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Mannen Zaterdag reserve - 6e klasse 24
Te spelen

12:30
De Zweef JO15‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 15 competitie (najaar) - 2e klasse 02
Te spelen

12:30
SDC '12 MO15‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Meiden Onder 15 competitie (najaar) - 1e klasse 06
Te spelen

12:30
Achilles '12 JO17‑2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
Veld 1
Scheidsrechter
Onder 17 competitie (najaar) - 2e klasse 02
Te spelen

12:30
LSV JO17‑2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 17 competitie (najaar) - 4e klasse 05
Te spelen

12:30
De Esch JO19‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Onder 19 competitie (najaar) - 1e klasse 6
Te spelen

13:00
Avanti W. JO15‑1

Kleedkamer thuis
-
Kleedkamer gast
-
Veld
4.
Scheidsrechter
Afgeschermd
Onder 15 competitie (najaar A-cat) - Hoofdklasse 03
Te spelen

14:30
Victoria '28 JO17‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
R.G. Sleiderink
Onder 17 competitie (najaar A-cat) - Hoofdklasse 03
Te spelen

14:30
DTC '07 JO17‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Onder 17 competitie (najaar) - 3e klasse 03
Te spelen

14:30
SDC '12 JO19‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
hoofdveld
Scheidsrechter
D. Schoemaker
Onder 19 competitie (najaar A-cat) - Hoofdklasse 03
Te spelen

14:30
Avanti W. MO19‑1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Meiden Onder 19 competitie (najaar) - 1e klasse 01
Te spelen

15:00
DEO JO15‑2G

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
Onder 15 competitie (najaar) - 4e klasse 11
Te spelen

16:15
Quick '20 JO19‑6

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Onder 19 competitie (najaar) - 4e klasse 05
Te spelen

16:15
FC Berghuizen 3

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Mannen Zaterdag reserve - 6e klasse 23
Te spelen

16:15
LSV VR1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 2
Scheidsrechter
A Fleer
Vrouwen Zaterdag - 5e klasse 03
Te spelen
zo 01 dec.
09:00
FC Suryoye-Mediterraneo 4

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Mannen Zondag reserve - 5e klasse 15
Te spelen

09:00
Vogido 7

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
Mannen Zondag reserve - 7e klasse 28
Te spelen

09:00

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Mannen Zondag reserve - 7e klasse 26
Te spelen

09:30
SDC '12 45+1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 4
Scheidsrechter
Mannen 45+ Zondag 7x7 - 1e klasse 2
Te spelen

11:15
UD W. 2

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
E. Slaghekke
Mannen Zondag reserve (A-cat) - 3e klasse A
Te spelen

14:00
Borne 1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
veld 1
Scheidsrechter
H.E. Menkhorst
Mannen Zondag standaard (A-cat) - 3e klasse A
Te spelen
di 03 dec.

Bekercompetitie

20:00
Bon Boys 1

Kleedkamer thuis
Kleedkamer gast
Veld
3-hoofdveld
Scheidsrechter
Mannen Tukker Cup 1/8 finales - Groep 1 A
Te spelen